Tamamı doğal koşullarda çevre, insan ve havyan sağlığına zarar vermeden üretim yapıp, doğal kaynakları koruyarak, tarımda ve hayvancılıkta izlenelebilirlik ve sürdürebilirlik ile gıda güvenliğini sağlayıp, tüm dünyada geçerliliğe sahip olan “Modern Çiftlik Uygulaması”nın ilkelerini benimseyerek çalışan bir çiftliktir.

 

Doğal ürünler, modern tesis, profesyonel ekip…

Taze ve sağlıklı ürünleriyle sizlere hizmet ediyor. Modern tesisleriyle, hijyene önem veren anlayışıyla her geçen yıl müşteri portföyünü artıran Süt Çiftliği doğal ürünleriyle sizlerin hem sağlınıza hem damak tadınıza hitap ediyor.

Uzman personelle kaliteli üretim

Çiftliğimizde; doğal yumurta, inek sütü, manda sütü, manda yoğurdu, ev yoğurdu, keçi sütü ve kesilmiş köy tavuğu ürünleri üretilmektedir. Konusunda uzman personelimizle hayvanlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve ürünlerimizin analizleri standartlara uygun bir şekilde takip edilmektedir. Tesislerimiz son teknolojiyle dizayn edilmiş olup ürünlerimiz el değmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Günlük doğal ürünlerimizle tüketicilerimizle birleşerek İstanbul’da en güvenilir ve en sevilen işletme olmayı hedefimiz olarak belirledik. Önceliğimiz kazançtan çok ahlaki kurallara uymak, çevreye ve insana önem vermektir. Tüketicilerimizin bizim ürünlerimize duydukları güven bizim mutluluğumuz olacaktır.

Tüketicilerimize yüksek kalitedeki ürünlerimizi uygun fiyatlarla ve kolayca ulaşabilecekleri bir hizmetle sağlamayı sürdürüyoruz. Önceliğimiz insan sağlığı ve memnuniyettir tüm çalışmalarımızı bunun üzerine ilerletiyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda çok çalışıyor ve her geçen gün müşterilerimize en iyisini sunmaya çabalıyoruz. Değişim ve yenilikler karşısında ön yargılarımızdan arınmış ve gelişime açığız.

Hedefimiz, en iyisini size sunmak…

Aşağıdaki Whatsap iletişim hattı ve E-mail adresi üzerinden bizlere ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

+90 532 151 4987

info@konnak.com

TEPEYE DÖN